Ragbi , Rugby, Rugby Federation, Ragbi Federasyonu

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...
1.Lig (2008-09) 1.Lig (2008-09)1.Lig (2007-08) 1.Lig (2007-08)STANDIMIZA BÜYÜK İLGİ...


defa gösterilmiştir
Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Ankara Congresium´da açılan ve üç gün sürecek olan Gençlik Merkezi Günlerin´de stant açan federasyonumuz yoğun ilgi görüyor.

Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Ankara Congresium'da açılan ve üç gün sürecek olan Gençlik Merkezi Günlerin'de stant açan federasyonumuz yoğun ilgi görüyor.

81 ilde faaliyet gösteren Gençlik Merkezleri ve çeşitli spor federasyonlarının stant açtığı fuarda birbirinden farklı etkinlikler ziyaretçilerle buluşuyor.

Beyzbol, Softbol, Korumalı Futbol ve Ragbi ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçiler standımıza yoğun ilgi göstererek fotoğraf çektirdiler.

Gençlik ve Spor Bakan yardımcımız sayın Abdurrahim Boynukalın ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarımız sayın Faruk Çelik standımızı ziyaret ederek deneme atışları gerçekleştirdiler.

Türkiye Ragbi Federasyonu
www.trf.org.tr
#ragbi #korumaliFutbol #AmerikanFutbolu #RagbiFederasyonu
#TurkishRugby #Softbol #Beyzbol #Baseball #Softball

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0137

© 2011 trf.org.tr
Ragbi Federasyonu http://www.trf.org.tr

Tam Ekran