Ragbi , Rugby, Rugby Federation, Ragbi Federasyonu

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...




1.Lig (2008-09) 1.Lig (2008-09)



1.Lig (2007-08) 1.Lig (2007-08)











1.LİG FİKSTÜRÜ (2011-2012)

BİRİNCİ GRUP MAÇLARI

1. Hafta 15/16 Ekim 2011

Kadıköy Bay

Istanbul Lions (42) --- (7) Eskişehir Aqua
22 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 09.00 (sentetik çim saha)

Salih Günaçtı BG SK (5) --- (52) İstanbul Ragbi SK
22 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 11.30 (sentetik çim saha)


BÜYÜKDERE SK(0) --- (65) İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
22 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 14.30
(sentetik çim saha)

2. Hafta 29-30 Ekim 2011

İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü Bay

İstanbul Ragbi SK (57) v BÜYÜKDERE SK (8)
30 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 13.00
(sentetik çim saha)
Hakemler :Hilmi Koç Üni.SKak (baş hakem), Kemal Ege Gürkan (yan hakem), Güven Taşoğlu (yan hakem)

Eskişehir Aqua v Salih Günaçtı BG SK
24 Aralık 2011 | Muttalıp Stadı| 13:00

Kadıköy (80) v Istanbul Lions (0)
30 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 15.00 (sentetik çim saha)
Hakemler :Kemal Ege Gürkan (baş hakem), Oytun Çolok,  Doğukan D Alkan

3. Hafta 13 Kasım 2011

Istanbul Lions Bay

Salih Günaçtı BG SK (5) v Kadıköy
(80)
13 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı | 09.30 (sentetik çim saha)
Hakemler:  Oytun ÇÖLOK (Baş hakem) - Özgür KÜÇÜKATEŞ (çizgi hakemi) -- Oğulcan ULAŞ (çizgi hakemi)

İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
(27) v İstanbul Ragbi SK (39)
13 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı | 11.30 (sentetik çim saha)
Hakemler :  Hilmi KOÇAK (Baş hakem) - Ömer ARISOY (çizgi hakemi) -- Noyan AYTURAN (çizgi hakemi)

BÜYÜKDERE SK (80) v Eskişehir Aqua (5)
13 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı | 13.30 (sentetik çim saha)
Hakemler :  Güven TAŞOĞLU (Baş hakem) -- Alper ÇAMLICA (çizgi hakemi) -- Oğulhan KABADAYI (çizgi hakemi)

4. Hafta  26/27 Kasım 2011

İstanbul Ragbi SK Bay

Eskişehir Aqua (0) v İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü (100)
26 Kasım 2011 | Muttalıp Stadı| 13:00
Hakemler: Kemal Ege Gürkan (Baş hakem), Zeynep Yalman (çizgi hakemi), Mehmet Karalar (çizgi hakemi)

Kadıköy (70) v BÜYÜKDERE SK (0)
27 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı| 13:30
Hakemler: Alper Çamlıca (Baş hakem), Güven Taşoğlu  (çizgi hakemi), Paata Gagoshidze (çizgi hakemi)

Istanbul Lions v Salih Günaçtı BG SK
27 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı| 11:30
Hakemler: Oğulhan Kabadayı (Baş hakem),  Alican Acar (çizgi hakemi), Murat Büyükkaymakçı (çizgi hakemi).

5. Hafta 10/11 Aralık 2011

Salih Günaçtı BG SK Bay

BÜYÜKDERE SKv Istanbul Lions   -  ERTELENDİ

İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü v Kadıköy
10 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı| 11:00

İstanbul Ragbi SK v Eskişehir Aqua
10 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı| 13:00

19 Mayıs Üni. SK v Koç Üni.SK -  (1.grup müsabakası)
10 Aralık 2011 | 19 Mayıs Üniversitesi Çim Saha | 13.00

6. Hafta 17/18 Aralık 2011

Eskişehir Aqua  SK Bay

Kadıköy v
İstanbul Ragbi SK
17 Aralık 011 |  İzmit 17 Ağustos Stadyumu (İsmetpaşa Stadı yanı) |13.30
Baş hakem Niall Doherty , Çizgi hakemleri: Mehmet erdem AKSU (İstanbul) ve Güven Taşoğlu (İstanbul)

Istanbul Lions v İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
18 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı| 10:30
Baş hakem Mustafa Kemal Kurt (İstanbul), çizgi hakemleri: Oğuzhan YILMAZGÜLER (İstanbul) ve Gökbey KARATAŞ (İstanbul)

Salih Günaçtı BG SK v BÜYÜKDERE SK
18 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı| 09:00
Baş hakem: Serdar ÇAM (İstanbul), Çizgi hakemleri: Oğulhan Kabadayı (İstanbul) ve Ömer Arısoy (İstanbul)

 7. Hafta 7/8 Ocak 2012

BÜYÜKDERE SK Bay
Salih Günaçtı BG SK v İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
07 Ocak 2011 | Marmara Besyo Stadı| 10:00

Istanbul Lions v İstanbul Ragbi SK
07 Ocak 2011 | Marmara Besyo Stadı| 12:00

Kadıköy v Eskişehir Aqua
07 Ocak 2011| Marmara Besyo Stadı| 14:00

İKİNCİ GRUP MAÇLARI

1. Hafta 23 Ekim 2011

19 Mayıs Üni. SK (29) --- (3) Edirne Spor Basketbol Kulübü
23 Ekim 2011 | 19 Mayıs Üniversitesi Çim saha | 13.00)

Koç Üni.SK (62) --- (0) Eskişehir Anadolu Gençlik SK
22 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 16.00 (sentetik çim saha)

Dereköy GÖ SK (3) --- ODTÜ SK (68)
23 Ekim 2011 | İzmit 17 Ağustos Stadyumu (İsmetpaşa Stadı yanı) |11.00

2. Hafta  30 Ekim 2011

Edirne Spor Basketbol Kulübü (20) v Dereköy GÖ SK (5)
29 Ekim 2011 | Şükrü Paşa Stadı | 13.00 (çim saha)
Hakemler :Mustafa Kemal (baş hakem), Mehmet Erdem Aksu(yan hakem), Çağan Aceter(yan hakem)


Eskişehir Anadolu Gençlik SK (0) v ODTÜ SK (99)
30 Ekim 2011 | Muttalıp Stadı | 13.00 (sentetik çim saha)
Hakemler :Paata Gogoshidze (baş hakem), Hasan Kartarı (yan hakem), Zeynep Yalman (yan hakem)


19 Mayıs Üni. SK v Koç Üni.SK -  (10 Aralık 2011)
10 Aralık 2011 | 19 Mayıs Üniversitesi Çim Saha | 13.00


3. Hafta 13-19-20 Kasım 2011

ODTÜ SK (17) v 19 Mayıs Üni. SK (37)
12 Kasım 2011 | ODTÜ Stadı | 13:00
Hakemler : Mustafa Kemal KURT (Baş hakem) - Başar Çiçek (çizgi hakemi) ve Niall Doherty (çizgi hakemi)

Koç Üni.SK v Edirne Spor Basketbol Kulübü ERTELENDİ
27 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı | 13.30 (sentetik çim saha)

Dereköy GÖ SK (17) v Eskişehir Anadolu Gençlik SK (10)
20 Kasım 2011 | Muttalıp Stadı| 14:30
Hakemler:  Hasan KARTARI (Baş hakem) - Kemal Ege GÜRKAN (çizgi hakemi) -- Zeynep YAMAN (çizgi hakemi)

4. Hafta  3/4 Aralık 2011

Edirne Spor Basketbol Kulübü (45) v Eskişehir Anadolu Gençlik SK (0)
04 Aralık 2011 | Şükrü Paşa Stadı | 14.00 (çim saha)
Hakemler: Oytun Çölok (Baş hakem),  Ömer Kahya (çizgi hakemi) -- Egemen Özkan (çizgi hakemi)

19 Mayıs Üni. SK (29)  v Dereköy GÖ SK (10)
04 Aralık 2011 | 19 Mayıs Üniversitesi Çim saha | 13.00
Hakemler :
Niall Doherty (Baş hakem), Güven Tasoglu (çizgi hakemi) ve Alper Çamlıca (çizgi hakemi)

Koç Üni.SK (0) v ODTÜ SK (66)
04 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı | 10.00
Hakemler: Hilmi Koçak (Baş hakem), Ömer Arısoy (çizgi hakemi) Noyan Ayturan  (çizgi hakemi)

5. Hafta 17/18 Aralık 2011

ODTÜ SK v Edirne Spor Basketbol Kulübü
18 Aralık 2011 | Odtü Kampüs Stadı | 14:00
Baş hakem: Oytun Çölok (İstanbul), Çizgi hakemleri: Sinan YILMAZ (Kocaeli) ve Mert KARAKOCA (Kocaeli)

Dereköy GÖ SK v Koç Üni.SK

17 Aralık 011 |  İzmit 17 Ağustos Stadyumu (İsmetpaşa Stadı yanı) |12.00

Baş hakem: Emre Taşkın, çizgi hakemleri: Sinan Yılmaz ve Mert Karakoca

Eskişehir Anadolu Gençlik SK v 19 Mayıs Üni. SK
17 Aralık 011 |  Muttalıp Stadı |13.00
Baş hakem: Ertuğrul Günday (Ankara), çizgi hakemleri: Hasan KARTARI (Ankara) ve Zeynep YALMAN (Ankara)

Klasman Maçları

(Maç yerleri kura ile belirlenecektir)

14 Ocak 2012

İki grubun üçüncülerinin 5.lik maçı

Edirne Spor Basketbol Kulübü v İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü

14 Ocak 2012 | Şükrüpaşa Stadı |

İki grubun dördüncülerinin 7.lik maçı

Dereköy GÖ SK (26) v Salih Günaçtı SK (0)
15 Ocak 2012 | 17 Ağustos Stadı |
12:00

15 Ocak 2012

İki grubun beşincilerinin 9.luk maçı

BÜYÜKDERE SK (52) v Eskişehir Anadolu Gençlik SK (5)
15 Ocak 2012 | 17 Ağustos Stadı |
14:00

İki grup altıncılarının 11.lik maçı

Koç Üni.SK v Eskişehir Aqua

Yarı Finaller

(Maçlar grup birincilerinin sahasında oynanacaktır.)

21-22 Ocak 2012

1. Grup birincisi - 2. Grup ikincisi
Kadıköy (20) - ODTÜ SK (24)
12 Şubat 2012 | Marmara BESYO | 14:00
Baş hakem Niall DOHERTY, çizgi hakemleri Oytun ÇÖLOK ve Mehmet Erdem AKSU

2. Grup birincisi - 1. Grup ikincisi
19 Mayıs Üni. SK (31) - İstanbul Ragbi SK (12)

Şampiyona Finali
19 Mayıs Üni. SK (5)- ODTÜ SK(8)
19 Şubat 2012 | Atatürk Olimpiyat Stadı Antreman Sahası | 12:00

Şampiyon ODTÜ



(Not: Katılan her takım, internet sitesinde bilgileri verilen Hakemlik Kursuna en az 3 üyesi ile katılmak zorundadır ve bunlardan en az ikisi, her hafta diğer takımların belirtilen maçlarında bulunacak hazırlıkta olmalıdır, hakem atamaları maçlardan önce MHK tarafından yapılacaktır.)


Sayfa Üretim süresi :0,0156

© 2011 trf.org.tr
Ragbi Federasyonu http://www.trf.org.tr

Tam Ekran